ENESEJUHTIMINE MUUDATUSTE AJAL

29.-30. aprill 2015

Tartu 

Nüüd öeldakse, et uus normaalsus ongi see, et kõik kogu aeg muutub. Liigse stressi ja ajapuudusega toimetulek on tihti võtmeoskusteks, harvad pole ka motivatsiooni ja väärtustega seotud eksistentsiaalsemad küsimused (nt milleks see kõik? kuidas selliste inimestega üldse on võimalik asju ajada? kuhu ja kuidas edasi areneda?). Iga inimese edu võti peitub tema enesejuhtimises, seda eriti muudatuste ajal. Tark teeb vahet sellel, mida ta ei saa muuta (isiksuseomadused, intelligentsus), ja sellel, mida ta saab muuta (nt emotsionaalne intelligentsus, negatiivne võimekus, stressi- ja ajajuhtimise oskused), ning keskendub muu hulgas ka oma tugevate külgede edasiarendamisele.

Enesejuhtimiskoolitus aitab osalejatel leida sisemisi võimalusi oma potentsiaali realiseerimiseks ükskõik millises välises situatsioonis – tulemuseks on oma elu enam haldav õnnelikum inimene, efektiivsem töötaja.


Teemad koolitusel:
  • Kes ma olen ja kelleks ma tahan saada?
  • Mis on eneseanalüüs, kuidas see käib ja mida see annab?
  • Kuidas ma toimin erinevate inimestega erinevates rollides ja suhetes ning kui rahul ma sellega olen?
  • Mis takistab mul olemast just selline ja tegutseda just nii nagu ma tahaksin?
  • Mis paneb mu liikuma? Kuidas ma saan ennast motiveerida?
  • Mis on minu jaoks tegelikult oluline ja mille poole ma liigun?
  • Kuidas juhtida oma aega ja stressi tulemuslikult, nii et oleksin ka õnnelikum?


Koolitajad: 

„Kõik me oleme laiskvorstid, lollpead ja argpüksid – või üheks neist. Või vähemalt mingi teemaga seoses oleme need. Ise olen enesejuhtimisest palju tuge saanud ja omal alal ka suhtlemiselt edukas. Õpin aga jätkuvalt…“


Endel Hango, SELF II koolitaja

„Kes ma olen ehk mida ma tahan, kuidas seda saavutada, et nii endal kui teistel minu ümber oleks hea või isegi parem ja miks seda kõike ette võtta? Need on küsimused, millega tegeleme enesejuhtimise koolitusel.“


Liis Aavaste-Hango, SELF II koolitajaMeetodid: interaktiivsed lühiloengud, grupiarutelud, eneseanalüüsi harjutused, ajurünnakud, loovharjutused.

Grupi suurus: 8 - 16 inimest. Osalejatele õppematerjalid ja tunnistused.

Koolituse hind ühele osalejale on 450 eurot, millele lisandub käibemaks.


Tagasi