Inimesed

Juhtkond

  • Vahur Murutar – juhatuse liige, juhataja
  • Karin Hango – juhatuse liige, loovjuht  

Juhtivad koolitajad, valdkondade juhid

  • Karin Hango – meeskonnatreeningud; muudatuste juhtimine; enesejuhtimine positiivse psühholoogia võtmes; coaching; konsultatsioon (protseduuride koostamine, uuringud)
  • Vahur Murutar – juhtide arenguprogrammid, mõjutamine, coaching, supervisioon, kovisioon
  • Agne Puusaar – uute juhtide arenguprogrammid, enesejuhtimine, arendamisoskused, coaching

Vahur Murutar

juhataja, juhtiv koolitaja, konsultant

Juhina püüan luua inspireerivat õhkkonda ja arendada välja huvitavaid ja kaasaegseid töötajaid.

Koolitajana viin läbi mõjutamis- ja juhtimistreeninguid, psühhodraamakursusi, eneseanalüüsi kursusi, koostöötreeninguid jmt. Vajadusel superviseerin / juhendan ja teen individuaalpsühhoteraapiat.   Minu tööks on ka konsultatsioonid koolituse ja personali hindamise alal, personali hindamiseks sobivate protseduuride loomine, hindamisprojektide arendamine. 

Augustis 2012 omandasin Harvardis muutumisimmuunsuse coach’i sertifikaadi. Selle tulemusena saan nüüd aru, miks inimesed vahel oma arenemissoove ellu ei vii ja kuidas neid coaching’u abil aidata eesmärke saavutada.

Vaata CV-d SIIT

self@self.ee

Karin Hango

loovjuht, juhtiv koolitaja, konsultant

Tegelen koolitamise ja konsulteerimisega 1982. aastast. Olen õppinud psühholoogiks (Tartu Ülikooli diplom), sotsiomeetria ja psühhodraama spetsialistiks (kõrgeim rahvusvaheline tase Nordic Boardi poolt), muudatuste konsultandiks ja coach’iks (Inseadi diplom).

Spetsialist olen eelkõige meeskonnatöö, muudatuste juhtimise ning läbirääkimiste valdkondades.

Konsultandina tegelen palju nii muudatuste konsulteerimise kui ka individuaalse juhendamise ja juhtimisalase konsulteerimisega.   

Loovjuhina kuulub minu ülesannete hulka unistamine ja mõtlemine SELFi, selflaste ja klientide õnnelikule tulevikule – ehk ametlikumalt öeldes tegelen firma strateegilise arengu, koolitajate-konsultantide superviseerimise ning SELFi uute teenuste arendamisega.

Vaata CV-d SIIT

karin@self.ee

Agne Puusaar

juhtiv koolitaja

Mul on ärijuhtimise magistrikraad ja ma olen üle 15 aasta juhtinud tipp-spetsialistide organisatsioonis erinevaid valdkondi (üldjuhtimine ja finantsid, klienditeenindus, inimesed ja arendus).

Olen olnud Eesti Reklaamiagentuuride Liidu president ja kuulun AIESEC Alumni ridadesse.

2010. aastal lõpetasin Selfi Erakooli suhtlemistreenerina ning 2015. aastal grupijuhi väljaõppe Psühhodraama Instituudis.

Olen koolitanud erinevates valdkondades ja mitmesugustes ettevõtetes, kuid eelkõige köidavad mind ikka juhtimiskoolitused ja meeskonnatreeningud, samuti inimeste arendamise valdkond.

Eelistan pikemaid arenguprogramme, kus on võimalik esile kutsuda nähtavaid muutusi inimestes ja organisatsioonides.

Hoolitsen selle eest, et saaksin piisavalt reisida, kinos ja teatris käia ning lugeda – need on minu peamised inspiratsiooniallikad.

Vaata CV-d SIIT

agne@self.ee

Kadri Mägi-Lehtsi

koolitaja

Olen esmaselt väljaõppelt arst, järgmistelt ärijuhtimise magister ja terviseedendaja. Lisaks olen lõpetanud SELF II Erakooli koolitaja-suhtlemistreenerina ja täiendanud end London Academy of Executive Coaching arengutreeneri alal ja saanud Coach ACC taseme (ICF). Nagu näha olen uudishimulik ja kirglik õppija.

Päriselu ja õpitu käivad käsikäes. Nii olen pikaaegse tippjuhikogemusega, töötades tervishoiu ettevõtte Eesti Roche OÜ tegevjuhina enam kui 15 aastat. Aastatel 2016-2021 olin Ravimitootjate Liidu volikogu esinaine ning alates 2016 Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA nõukogu liige. 2017 aastast on valitud Tööandjate Keskliidu volikokku ning lisaks juhin tervise töögruppi.

Juhtimise väljakutseid ja praktilisi kogemusi jagan koolitustel ja töötubades alates 2012, olen abiks ka  individuaalsete ning meeskonnacoachingute läbiviimisel. Minu kirjutatud juhtimisalaseid artikleid saab lugeda ajakirjadest Director ning Personali Praktik. Eriliselt naudin kui märkan ettevõtete ja indiviidide arenguid teelkonnal spetsilistist juhiks, vaimse tervise hoidmisel ja tugevdamisel ning muidugi juhtide endi teadlikul arengul.

kadri@teadlikjuhtimine.ee 

Tuuli Lepland

koolitusassistent

Mul on psühholoogia magistrikraad Tartu Ülikoolist. Eelnevalt olen töötanud klienditeenindajana ning Sloveenias noortekeskuses vabatahtlikuna. Antud kogemused õpetasid mulle, kuidas tegeleda erinevate klientidega ning kuidas jääda rahulikuks ka pingelises olukorras.

Koolitusassistendina olen ma koolitajate igakülgne abi, olles klientide ja koolitajate vahendaja ning olles abiks koolituste ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Minu eesmärgiks SELFis töötades on luua ja säilitada häid suhteid klientidega ning hoida töövoogu sujuva ja efektiivsena. 

Tähtsateks märksõnadeks SELFis on siirus, empaatilisus ja eneseareng, mida pean oluliseks ka enda määratlemisel.